Family Apartments

by ASTORIA Hotel & Medical Spa

Budova Family Apartments by ASTORIA Hotel & Medical Spa má unikátní polohu přímo v lázeňském historickém centru Karlových Varů. Najdete ji jen pár kroků od jedinečné karlovarské Mlýnské kolonády, v dosahu všech pamětihodností města zapsaného na seznam světového dědictví UNESCO. Na procházku či za sportem je nejlepší vydat se pěšky nebo lanovkou do okolních lesů. Za návštěvu stojí obory s daňky, jeleny a divočáky, rozhledna Diana, skvělé jsou však i chvíle nicnedělání a odpočinku na čerstvém vzduchu.

Nejen na dovolené je důležité mít dobré zázemí. Zejména rodiče proto ocení možnost využít společnou místnost s pračkou (včetně pracího prášku), sušičkou, žehličkou, žehlicím prknem, dřezem a velkým otopným žebříkem na sušení oblečení. V přízemí se nachází také dětská herna s prolézačkami, trampolínou a hračkami, která je k dispozici pouze pro hosty Family Apartments. Velmi praktická je také úschovna kol (včetně možnosti nabíjení elektrokol) a prostor pro kočárky. V zadní části domu je pro hosty připravena venkovní terasa s posezením.

Family Apartments se nachází v těsném sousedství mateřského lázeňského a wellness hotelu ASTORIA Hotel & Medical Spa. Na recepci s 24hodinovým provozem si hosté mohou rezervovat celou řadu služeb, od stravování formou bufetu (snídaně, obědy, večeře), wellness centra (bazén s masážními tryskami a protiproudem, 3 sauny, Kneippův chodník, odpočívárny), přes léčebné procedury pod dohledem odborného lékařského personálu (koupele, masáže, terapie atd.), až po Beauty salon a shop CARL´S cosmetics či thajské masáže TAWAN.

  • Pobyt s domácími mazlíčky je povolen, poplatek činí 500 Kč za noc. Mazlíčci však nemají dovolený vstup do dětské herny a na terasu.
  • Apartmány, stejně jako celá budova, splňují nejvyšší nároky na požární bezpečnost.
  • Personál nepřetržitě otevřené recepce v sousedním mateřském hotelu hovoří česky, německy, anglicky a rusky a ochotně vám poskytne praktické informace o službách, parkování, tipech
    na poznávání a aktivity ve městě i v karlovarském regionu.
  • Hostům je k dispozici omezený počet parkovacích míst za poplatek, rezervace parkovacího místa je nutná dopředu. Před příjezdem zasílá rezervační oddělení Parking guide – přehled dalších variant pro parkování v nejbližším okolí
    a v rámci Karlových Varů.