Family Apartments

by ASTORIA Hotel & Medical Spa

Budova Family Apartments by ASTORIA Hotel & Medical Spa má unikátní polohu, přímo v lázeňském a historickém centru Karlových Varů, jen pár kroků od hlavní karlovarské Mlýnské kolonády, v dosahu všech pamětihodností města. Jen kousek je i do okolních karlovarských lázeňských lesů, které jsou ideální pro procházky, sportování a relaxaci.

Ve společných prostorech je pro všechny apartmány k dispozici technická místnost s pračkou (vč. pracího prášku), sušička, žehlička, žehlicí prkno, dřez a velký otopný žebřík pro sušení oblečení. V přízemí domu se nachází dětská herna s prolézačkami, dětskými hračkami ( herna je k dispozici pouze pro hosty Family Apartments), dále úschovna kol (vč. možnosti nabíjení elektrokol) a prostor pro kočárky. V zadní části domu je pro hosty připravena venkovní terasa s posezením.

Family Apartments se nachází v sousedství mateřského lázeňského a wellness hotelu ASTORIA Hotel & Medical Spa s 24hodinovým provozem recepce, kde mohou hosté rezervovat si a využívat škálu všech jeho služeb, od stravování formou bufetu (snídaně, obědy, večeře), wellness centra (bazén, 3 sauny, Kneippův chodník, odpočívárny), po léčebné procedury s odborným lékařským personálem (koupele, masáže, terapie atd.), a také Beauty salon a shop CARL´S cosmetics či thajské masáže TAWAN.

  • Pobyt s domácími mazlíčky je povolen, poplatek činí 500 Kč za noc. Mazlíčci však nemají dovolený vstup do dětské herny a na terasu.
  • Apartmány, stejně jako celá budova, splňují nejvyšší nároky na požární bezpečnost.
  • Personál nepřetržitě otevřené recepce v sousedním mateřském hotelu hovoří česky, německy, anglicky a rusky a ochotně vám poskytne praktické informace o službách, parkování, tipech
    na poznávání a aktivity ve městě i v karlovarském regionu.
  • Hostům je k dispozici omezený počet parkovacích míst za poplatek, rezervace parkovacího místa je nutná dopředu. Před příjezdem zasílá rezervační oddělení Parking guide – přehled dalších variant pro parkování v nejbližším okolí
    a v rámci Karlových Varů.