Medical Wellness

Lázeňský pobyt na 7 nocí

Medical Wellness je wellness program sestavený s ohledem na principy klasické medicíny. Budete se cítit lépe především díky nově probuzené duševní a tělesné rovnováze organismu. Zásadní jsou také preventivní účinky těchto programů a zvýšení energetických rezerv lidského těla.

Především dáte svému tělu šanci odpočinout si a zregenerovat. Také díky konzultaci s lékaři řešíte konkrétní zdravotní problém a na ten je zacílena i léčba. Standardní wellness pobyt vám zajistí relaxaci, ale teprve správné využití konkrétních léčebných procedur (s využitím přírodního léčebného zdroje) umožní ten pravý účinek. Programy mají význam už jenom v samotném naladění člověka směrem ke zdravějšímu životnímu stylu. Úleva, která se dostaví takřka okamžitě, je poté velmi motivující. Aktivní odpočinek a regenerace prospěje každému. Některé diagnózy vyžadují intenzivní dlouhodobou léčbu, ale jako prevence a odstranění obtíží v prvotní fázi je medical wellness nejrozumnější řešení. Předcházet zdravotním problémům a starat se o to nejdůležitější – své zdraví – může skutečně každý z nás. A o to víc, když to jde velice příjemnými, účinnými a bezbolestnými metodami.

 

Obsah balíčku

Lehčí varianta klasického léčebného pobytu. Léčebné lázeňské procedury jsou protknuty wellness nabídkou hotelu. Menší počet procedur a strava formou polopenzí umožní najít čas i na aktivní poznávání a procházky v Karlových Varech a okolí.

Ubytování 7 nocí

Polopenze:

  • snídaně formou teplého a studeného bufetu
  • večeře formou teplého a studeného bufetu, vč. kávy, čaje, vody
  • zdarma denně čaj v hotelové čajovně – výběr ze 4 druhů čaje
  • vstupní lékařská prohlídka
  • 10 léčebných procedur za pobyt (procedury pondělí až sobota)
  • denně vstup do nového Wellness centra (bazén, saunový svět, Kneippův chodník, odpočívárny)
  • Pitná kúra – stanovená lékařem

Poplatek z pobytu není zahrnut v ceně, host platí v hotelu, výše 35 Kč za osobu a den.

Ceny za osobu a pobyt:

Ceny od 1.4.2022: viz online rezervace podle zvoleného termínu.
Nebo kontaktujte rezervační oddělení. Email: reservation@astoria-spa.cz  Tel: 353 335 111.